Logo
Slide background

AKYURT POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU

AKYURT ANKARA
Slide background

YÜREĞİR OLİMPİK YÜZME HAVUZU

YÜREĞİR ADANA
Slide background ELBİSTAN SPOR SALONU ELBİSTAN KAHRAMANMARAŞ
Slide background

KAHTA SPOR KOMPLEKSİ

ADIYAMAN KAHTA
Slide background

POLATLI HUZUREVİ

POLATLI ANKARA

Hakkımızda

 • Vit-Varol İnşaat Tic.Ltd.Şti.

  1995 yılında aile şirketi olarak K.Maraş’ta kurulan İnşaat ve Taahhüt İşleri yapmakta olan şirketimiz sektöründe bir çok projelere imza atmıştır. Şirketimiz her geçen yıla oranla hızla büyümektedir. Yönetimimiz, müşteri memnuniyetini felsefe olarak benimsemiş ve bunun önemini bütün çalışanlarının ve alt yüklenicilerinin kavramasını sağlamıştır. Şirketimizin sürekliliğinin sağlanması ve marka olabilmesi için yasal mevzuatın ve müşteri şartlarının Çalışanlarımızca bilinmesi ve çalışmaların bu kurallar doğrultusunda yapılması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple, çalışanlarımız yasal mevzuat ve müşteri şartları konusunda bilgi sahibidirler. Sürekli gelişme gösteren sektörümüzde, Şirketimizin bu gelişmeyi yakalayabilmesi için sistemimizde sürekli iyileştirme çalışmalarının yapılması bizi mükemmelliğe götürecektir.

  ŞİRKET PROFİLİ

  1989’lu yıllardan beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız , 1995 yılında kurumsallaşarak VİT-VAROL İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ 'ni kurmuştur. Firmamız 1989 yılından itibaren gelişen teknolojiyi özümseyerek, yapım öncesinde doğru tasarım, teknolojik araştırma, yeni malzemelerin sürekli izlenmesi ile bunları doğru yorumlayıp, müteahhitlik tecrübesini geliştirmiş kadrolarla bugünkü noktaya ulaşmıştır. Şirketimiz her geçen yıla oranla hızla büyümekte olup, ilimiz 2001 yılı kurumlar vergisinde sektöründe 1. genel sıralamada 11. sırada, 2002 kurumlar vergisi sıralamasında sektöründe 1. genel sırlamada 4. sırada, 2004 Kurumlar vergisi sıralamasında sektöründe 1. genel sırlamada 8. sırada yer almıştır. Yönetimimiz kaliteye verdiği önem neticesinde ISO 9001 ve ISO 14001 kalite sistem belgesini alıp entegre yönetim sistemine dahil etmiştir.. Yönetimimiz, müşteri memnuniyetini felsefe olarak benimsemiş ve bunun önemini bütün çalışanlarının ve alt yüklenicilerinin kavramasını sağlamıştır. Şirketimizin sürekliliğinin sağlanması ve marka olabilmesi için yasal mevzuatın ve müşteri şartlarının çalışanlarımızca bilinmesi ve çalışmaların bu kurallar doğrultusunda yapılması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple, çalışanlarımız Yasal mevzuat ve müşteri şartları konusunda bilgi sahibidirler.

 • Kalite Sistem

  Vit-Varol İnşaat Tic.Ltd.Şti. ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile bir ürünün üretiminden ya da hizmet sunumundan, müşterisine ulaştığı yere kadar her süreçte müşterisinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak tüm bu süreçlerin sürekli olması gerekliliğini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile, tüm kuruluşlara, tipine, büyüklüğüne ve ürün cinsine bakılmaksızın uygulanabilen etkin bir kalite yönetim sistemimiz vardır. ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem belgesi almakla, kuruluşumuzda çalışma ilkeleri oluşturmaya ve geliştirmeye yönelik bir yolda ilk adımı atmış bulunmaktayız.

  Kalite Politikamız

  Müşteri memnuniyetini ve sürekli iyileşmeyi ön planda tutarak yasal mevzuat ve teknik şartnamelere uygun projeleri gerçekleştirmek ve kaliteyi etkileyen personelimizin sürekli gelişmesi için gerekli eğitim desteğini vermek şirketimizin politikasıdır.

Medyada Biz

Kahta Spor Merkezi Temel Atma Töreni
 • thumb1 vit-varol, YÖNETİM

  Gençlik Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından ihale edilen Adıyaman Kahta Spor Kompleksi İnşaatı ihalesini Firmamız kazanmıştır.

 • thumb1 vit-varol, YÖNETİM

  Gençlik Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından ihale edilen Adana Yüreğir Olimpik Kapalı Yüzme havuzu İnşaatı ihalesini Firmamız kazanmıştır.

Uzmanlık Alanlarımız